Микола Лучок
апостольський адміністратор

Народився: 26 березня 1974
Пресвітерські свячення: 24 червня 2003
вул. Миру 15, Мукачево 89600
Поштова адреса: а/с 76, Мукачево 89600
Тел.: +38 050 615 7920; +38 067 988 8203
e-mail: mrkp.titkar@gmail.com

Антал Майнек
єпископ-емерит

Народився: 18 листопада 1951
Пресвітерські свячення: 17 квітня 1982

о. Іштван Погань

Місце проживання: м. Мукачево, вул. Недецеї 13.
Контакти: 0958907452pogany.istvan.a@gmail.com
Дата народження: 02.07.1976
Рукоположення: 16.06.2001
Номінація: Парох парафії св. Мартина у м. Мукачеві
Рік номінації: 2019
Історія служіння
2001 – капелан, м. Мукачево.
2002 – 2005 – парох, м. Мукачево.
2005 – 2008 – парох, м. Свалява.
2008 – 2014 – парох, м. Мукачево.
2014 – 2019 – парох, м. Ужгород.
2019 – до сьогодні – парох, м. Мукачево.
о. Янош  Молнар
єпископський вікарій

настоятель парафії у м. Берегово

Народився: 28 травня 1979
Пресвітерські свячення: 28 червня 2003

о. Шандор Поп

настоятель парафії у с. Часлівці

Народився: 7 березня 1956
Пресвітерські свячення: 26 червня 1993
вул. Сентмігалі Лайоша 33, Часлівці
Тел.: (0312) 730-792

о. Йосип Яцко

настоятель парафії у с. Косино

Народився: 19 березня 1969
Пресвітерські свячення: 27 червня 1998
вул. Енгельса 12, Косонь 90202

о. Олександр Сулінчак
Місце проживання: м. Тячів, пл. Незалежності 1/3.
Контакти: 0506783190alius1974@yahoo.com
Дата народження: 11.07.1974
Іменини: 18 березня
Рукоположення: 13.11.1999
Номінація: Парох парафії Святих Анни та Йоакима м. Хуст (побічно: парафії Внебовзяття Пресвятої Діви Марії смт. Буштино, парафії Святої Марії Магдалини с. Усть-Чорна), декан (архіпресвітер) Верхньо-Тисянського Деканату.
Рік номінації: парафіяльний адміністратор 2007, парох 2010, декан 2022
Історія служіння
1999 – 2000 – парафіяльний вікарій: Мукачево, Паланок, Свалява
2000 – 2001 – парафіяльний вікарій: Берегово, Бене
2001 – 2002 – парафіяльний вікарій: Ужгород, Солонці, Концово
2001 – 2003 – шпитальний капелан: Ужгород (Обласна Клінічна Лікарня ім. Новака, Обласний Онкодиспансер, УЦМКЛ)
2002 – 2005 – парафіяльний адміністратор: Чоп
2003 – 2005 – парафіяльний адміністратор: Ратівці
2005 – 2007 – парафіяльний адміністратор: Солотвино, Кобилецька Поляна
2007 – парафіяльний адміністратор: Хуст, Буштино, Усть-Чорна
2010 – парох: Хуст, Буштино, Усть-Чорна
З 1.VIII по 12.XI.2021. – парох: Тячів, Вишково.
2022 – декан Верхньо-Тисянського Деканату
о. Роман Шнеп
Місце проживання: смт. Солотвино, пл. Брезаноці, 16.
Контакти: snep.roman@gmail.com
Дата народження: 10.04.1975
Рукоположення: 01.07.2000
Номінація: Настоятель парафії святого Іштвана, смт. Солотвино
Рік номінації: 2019
Історія служіння
2000 – 2001 – м.Мукачево
2001 – 2005 – м.Рахів
2005 – 2014 – м.Чоп
2014 – 2019 – м.Мукачево
2019 –  смт.Солотвино
о. Роберт Погорецький

настоятель парафії у с. Концово

Народився: 18 листопада 1977
Пресвітерські свячення: 29 червня 2002
вул. Сентмігалі Лайоша 33, Часлівці
Тел.: (0312) 730-792

о. Іштван Рац

настоятель парафії у с. Бене

Народився: 14 лютого 1979
Пресвітерські свячення: 26 червня 2004

о. Шандор Манкович

настоятель парафії у с. Велика Бігань

Народився: 9 січня 1980
Пресвітерські свячення: 19 червня 2010
е-mail: kameleon300@gmail.com

о. Мирон Петенко
Місце проживання: м. Ужгород, вул. Волошина 9.
Контакти: petenko.m@gmail.com
Дата народження: 25.08.1971
Рукоположення: 8.01.2011
Номінація: Парох парафії св. Георгія у м. Ужгород
Рік номінації: 2019
о. Андрій Кващук

настоятель парафії у с. Шишлівці

Народився: 2 жовтня 1983
Пресвітерські свячення: 18 липня 2011

о. Мартін Ландвегр

настоятель парафії у с. Верхній Коропець

Народився: 28 листопада 1959
Пресвітерські свячення: 14 травня 1988
вул. Нова 18, Шенборн 89666
Тел.: (031-31) 54-590

о. Йозеф Трунк

настоятель парафії у с. Павшино

Народився: 3 квітня 1950
Пресвітерські свячення: 31 травня 1984
вул. Л. Українки 65, Павшино 89627
Тел.: (031-31) 66-4-91
e-mail: joseftrunk@gmail.com

о. Євген Фізер
Місце проживання: м. Мукачево, вул. Недецеї 13
Контакти: 0997505225; fizer.evgen@gmail.com
Дата народження: 24.12.1991
Рукоположення: 09.04.2016
Номінація: Вікарій парафії св. Мартина, м. Мукачево
Рік номінації: 2016
Історія служіння
2016 – до тепер – Мукачево (Бороктелеп, Підгород, Паланок), Лалово, а також служіння для ромів у Павшині
о. Сергій Герзанич
Місце проживання:  м. Рахів, вул. Миру 20
Контакти: 0958872591sergej.gerzanic@gmail.com
Дата народження: 19.06.1989
Рукоположення: 01.07.2017
Номінація: парафіальний адміністратор м. Рахів та смт. Ясіня
Рік номінації: 2021
Історія служіння
2017 – парафіяльний вікарій в м. Ужгород
2019 – парафіяльний адміністратор у Кольчині (Фрідєшові) та парафіяльний вікарій у Мукачеві
02.07.2021 – парафіяльний вікарій м. Рахів
31.08.2021 – парафіяльний адміністратор м. Рахів та смт. Ясіня
о. Віктор Теодор Пилип

парафіальний адміністратор у м. Тячів

Народився: 5 липня 1993
Пресвітерські свячення: 15 червня 2019

Ласло Медьєші

постійний диякон

Народився: 9 листопада 1973
Дияконські свячення: 27 вересня 2014
e-mail: melaci@gmail.com

‪Роберт Бачо

постійний диякон

Народився: 19 червня 1984
Дияконські свячення: 29 червня 2020