Римо-католицький священник о. Йозеф Мрквіца, який приїхав на Закарпаття зі Словаччини, вже понад 10 років працює серед словацькомовних вірян. За чей час проповідував слово Боже в різних населених пунктах, де компактно проживають словаки. Сьогодні він є настоятелем парафії у с.Довге.
Évközi 16. hét péntek, Szent Joakim és Szent Anna emléknapja, 2024.07.26.
12 hours ago
![Завантажується ... Завантажується ...](https://munkacs-diocese.org/ua/wp-content/plugins/wp-polls/images/loading.gif)
Запрошуємо до нас на facebook