Діяльність організації Карітас дуже багатогранна, як і людські потреби. Вже багато років на базі Мукачівського Карітасу Римсько-католицької Церкви функціонує благодійна їдальня «Санкта Елізабета». Про особливості діяльності під час карантину розповідає директор Гайлік Каталін.
Схожі статті
Évközi 16. hét péntek, Szent Joakim és Szent Anna emléknapja, 2024.07.26.
10 hours ago
![Завантажується ... Завантажується ...](https://munkacs-diocese.org/ua/wp-content/plugins/wp-polls/images/loading.gif)
Запрошуємо до нас на facebook