8 вересня у парафії Відвідин Пресвятої Діви Марії села Оноківці єпископ Антал Майнек на урочистій Месі уділив таїнство Миропомазання для семи парафіян з Оноківець та одного парафіянина з Великого Березного.
Дехто з тих, хто був конфірмований, поділились своїми переживаннями, які мали в цей момент.
Маріанна: «Таїнство Миропомазання – новий етап. Я це дійсно відчула у своєму серці. Стоячи перед єпископом водночас відчула і трепетний страх цього свідомого прийняття віри, і тепло – знак того, що душа отримала крила. Ці відчуття не пережити знову. Для мене це ще одна сходинка до Бога».
Даніела: «Таїнство Миропомазання – це крок, під час якого ти стаєш дорослішим, більш відповідально відносишся до віри. З одного боку був страх усвідомлення того, яка велика є любов Бога, а з іншої сторони це неймовірна радість. Я рада, що змогла пережити це».
Тож бажаємо всім, хто отримав це святе таїнство, бути живими свідками Божої любові та нести Христове світло у світ.
с. Катерина Василенко МС