11 грудня у Мукачеві від 13-ї години триматиме День зосередження для молоді, на який щиро запрошує всіх охочих вікарій мукачівської парафії о. Євген Фізер.
День зосередження для молоді
![День зосередження для молоді](https://munkacs-diocese.org/ua/wp-content/uploads/2021/11/zaproshennja-na-11.12.21-1280x640.jpg)
Гру 1, 2021 | Оголошення |
11 грудня у Мукачеві від 13-ї години триматиме День зосередження для молоді, на який щиро запрошує всіх охочих вікарій мукачівської парафії о. Євген Фізер.
Évközi 16. hét péntek, Szent Joakim és Szent Anna emléknapja, 2024.07.26.
9 hours ago
Запрошуємо до нас на facebook