Розмова з єпископом-помічником Мукачівської дієцезії Миколою Лучком про його книгу, що нещодавно вийшла друком “У пошуках Любові”. Як християнину досвідчити повноти радості, живучи “тут і тепер”? Що допомагає будувати справжні відносини з Богом та людьми? Чи будуть наступні книги?
Схожі статті
Évközi 16. hét péntek, Szent Joakim és Szent Anna emléknapja, 2024.07.26.
12 hours ago
![Завантажується ... Завантажується ...](https://munkacs-diocese.org/ua/wp-content/plugins/wp-polls/images/loading.gif)
Запрошуємо до нас на facebook