Замок – в оренду! Подружжя закарпатських художників Тетяни та Йозефа Бартошів першими в Україні перетворили напівзруйновану будівлю замку в унікальний діючий культурний центр – замок “Сент-Міклош”. Вони змінили долю замку, він змінив – їхні. Протягом 20-ти років кам’яний велетень є свідком історії кохання Тетяни та Йозефа. Принадою експозиції замкового музею стали шкрябанки Тетяни Бартош, високу художню цінність яких засвідчили митці зі всього світу на виставці в Марокко.
Схожі статті
Évközi 16. hét péntek, Szent Joakim és Szent Anna emléknapja, 2024.07.26.
10 hours ago
![Завантажується ... Завантажується ...](https://munkacs-diocese.org/ua/wp-content/plugins/wp-polls/images/loading.gif)
Запрошуємо до нас на facebook