Царі часів Старого заповіту, Ной із ковчегом і Діва Марія. 24 лютого у ліцеї Св. Іштвана відбувся карнавал, який організувала парафія святого Мартина Римсько-католицької церкви перед початком Великоднього посту. Організаторами цього дійства виступила молодь парафії Св. Мартина римо-католицької церкви м. Мукачева.
Схожі статті
Évközi 16. hét péntek, Szent Joakim és Szent Anna emléknapja, 2024.07.26.
13 hours ago
![Завантажується ... Завантажується ...](https://munkacs-diocese.org/ua/wp-content/plugins/wp-polls/images/loading.gif)
Запрошуємо до нас на facebook