24 вересня у Виноградові під час урочистої святої Меси єпископ-ординарій Антал Майнек удостоїв нагородою “Pro Ecclesia” Варгу Юліанну. Тут її всі знають як тітка Лулу. Проповідь виголосив Йено Шенбергер, єпископ дієцезії Сату-Маре з Румунії. Єпископ Антал відзначив тітку Лулу за вірне служіння Церкві продовж десятиліть. Ми пишаємось нею та вдячні за її жертовне життя!
Вручення нагороди у Виноградові
![Вручення нагороди у Виноградові](https://munkacs-diocese.org/ua/wp-content/uploads/2018/10/pro-eclesia-2.jpg)