Навчання природного планування сім’ї
![](https://munkacs-diocese.org/ua/wp-content/uploads/2013/11/planuvannya-simyi.jpg)
Вивчення природніх методів планування сім’ї відкриває перед подружжям чудовий світ сімейної освіти; сприяє поглибленню взаєморозуміння, взаємопізнання; сприяє встановленню діалогу, дає сім’ї радість планувати зачаття дитини.
Пари, які мають труднощі з зачаттям дитини, можуть максимально підвищити свої шанси, точно визначивши найкращий час для зачаття в кожному циклі. Навчімося жити згідно вчення Церкви Христової!
Всіх, хто бажає взяти участь у семінарі, просимо звернутися для попереднього запису за тел. 050-17-17-131 (Віра Ф.)