АНТАЛ МАЙНЕК ОFМ

ЄПИСКОП-ОРДИНАРІЙ МУКАЧІВСЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ

Народився – 18.11.1951. у Будапешті (Угорщина), закінчив державну гімназію в Сент-Ендр, Будапештський університет, отримавши диплом інженера з електроніки.

1977 – вступив до чернечого чину Святого Франциска, де здобув теологічну освіту (Теологічний Інститут в Будапешті) та (паралельно) інженерно-педагогічну освіту.

17.04.1982 – висвячений на священика у Будапешті.

1982-1989 – викладав електротехніку та фізику у Францисканській гімназії в Сент-Ендре.

1989 – разом з двома братами по ордену прибув у місію до угорськомовних вірних Римсько-Католицької Церкви Радянського Закарпаття у Виноградів, пізніше обслуговував п’ять церковних громад у Хустському та Тячівському районі.

1995 – єпископ помічник в Апостольській Адміністратурі Закарпаття.

06.01.1996 – висвячений на єпископа у Римі.

07.10.1997 – Апостольський Адміністратор Закарпаття.

27.03.2002 – єпископ ординарій Мукачівської дієцезії.

27.09.2002 – інгрес в Мукачівській катедрі.